Два бокали пінного напою рятують навіть від хронічного болю, але важливо знати міру.


Вчені розкрили несподівану цілющу силу пива. Виявляється, в невеликій кількості цей напій має сильну болезаспокійливу дію і може зняти головний біль навіть краще, ніж анальгетик.

Результати дослідження опубліковані в науковому журналі The Journal of Pain. У доповіді дослідників йдеться, що після випитого пива больові спазми, як показали тести, скорочуються на чверть. Ефективною дозою такого “болезаспокійливого” вчені назвали літр – тобто приблизно два стандартні пивні кухлі.

Втім, в даному випадку не працює принцип “чим більше, тим краще”, дві літри пива повністю спазми не зніматимуть, а навпаки, приведуть до похмілля і винекне необхідність знімати біль все тим же парацетамолом. Так що вчені радять дотримуватися дозування “ліків”.

Щоб прийти до таких висновків, дослідники провели два десятка тестів, в яких взяли участь понад 400 осіб, які страждають від хронічного головного болю. Зіставивши вплив випитого пива на організм і порівнявши знеболюючий ефект з ефектом від прийняття медикаментів, вчені з’ясували, що пиво дійсно допомагає боротися з болем.

Читайте також: Шоколад і пиво захистять від серцевих недуг

Правда, дослідники так і не змогли визначити точний механізм дії: чи то пиво впливає на сприйняття болю через рецептори мозку, то чи просто сп’яніння знижує відчуття тривоги через біль і “відключає” у людини неприємні думки про біль.

Дерело Independent

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.