Щорічно жителі Землі витрачають на косметичні засоби більш ніж 293,5 млрд доларів. Це приблизно дорівнює ВВП Сінгапура або Філіппін.


Згідно зі статистикою, кожна друга жінка щодня користується губною помадою, тож за рік “з’їдає” в середньому два тюбика цієї самої помади.

Найбільший у світі косметичний ринок у США. На нього працюють понад 56 000 чоловік. Загальна виручка косметичної промисловості Америки — 62 мільярди доларів.

20% мешканок Південної Кореї зізналися, що зробили хоча б одну пластичну корекцію. Країна — світовий лідер за кількістю таких операцій на душу населення. У 2014 році Міністерство стратегії та фінансів запровадив 10% податок на всі пластичні операції. Це щорічно поповнює бюджет як мінімум на 500 мільйонів доларів.

1 000 000 доларів заплатили на благодійному аукціоні за найдорожчий у світі парфум — від Donna Karan New York (DKNY) Golden Delicious Million Dollar Fragrance Bottle. Золотий флакон прикрашають 3000 дорогоцінних каменів. Звісно, камені входять у вартість парфюму.

22 500 доларів в середньому витрачає жінка на б’юті-продукти протягом життя. Така сума еквівалентна вартості автомобіля середнього класу.

Щорічно у світі проводиться 1,5 мільйона операцій по збільшенню грудей. Це найпопулярніша послуга в пластичній хірургії.

47 000 косметичних новинок з’являється на прилавках магазинів кожен рік.

За даними університету Нью-Гемпшира, жінка щоденно наносить на обличчя і тіло в середньому 168 хімічних речовин.

66,3 % жінок США починають користуватися декоративною косметикою до 15-річного віку і користуються нею щодня. Так що, до 60 років більшість жінок фарбується 44 роки, або як мінімум 16 082 дні (з урахуванням високосних років).

38 хвилин в середньому витрачають жінки на нанесення макіяжу вранці. У середньостатистичної жінки на макіяж протягом життя йде 611 116 хвилин, або 424 дні.

Ось така вона, краса у цифрах!

Джерело «Вокруг света»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.