Незважаючи на удаване замороження конфлікту на Донбасі, реальна стратегія президента РФ Володимира Путіна – повністю відокремити регіон від України й поступово ввести до складу Росії.


Про це повідомили три близьких до Кремля джерела, пише агентство Bloomberg.

У той час як Кремль продовжує публічно підтримувати угоду, дотримання якої контролювали в 2015 році Німеччина і Франція, реальна стратегія Путіна в Україні – повністю відокремити два прикордонних регіони, відомі як Донбас, шляхом поетапної інтеграції в Росію

Його джерела стверджують, що російський лідер зовсім не збирається визнавати або анексувати Донецьку і Луганську області.

У той же час двоє західних дипломатів у Москві розповіли виданню, що стратегія Путіна полягає в зміцненні важелів впливу для посилення контролю Кремля над Донбасом в короткі терміни.

Згідно зі статтею, Росія рухається поступово – використовуючи введену Україною торгівельну блокаду, вона намагається захопити ключові економічні зв’язки з окупованими територіями.

Також у якості доказу свого ствердження Bloomberg нагадує про визнання Росією паспортів, виданих в ОРДЛО та плани Кремля полегшити отримання громадянства РФ для 2 мільйонів жителів окупованих територій.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.