Компанія Apple найняла невелику команду інженерів в області медицини, яка працює над створенням компактних сенсорів, призначених для безконтактного моніторингу рівня цукру в крові.


Про це йдеться у повідомленні CNBC з посиланням на обізнані джерела.

За даними телеканалу, ідея розробки подібних пристроїв належить покійному главі компанії Стіву Джобсу, і Apple працює над проектом вже п’ять років, а згадана команда інженерів працює в секретній лабораторії, розташованій в Пало Альто (штат Каліфорнія). За словами джерела, компанія намагається створити оптичні сенсори, які зможуть визначати рівень цукру в крові людини, просвічуючи його шкіру.

CNBC відзначає, що якщо зусилля Apple увінчаються успіхом, це стане справжнім проривом в області лікування цукрового діабету, який стимулює проведення різних досліджень і полегшить життя мільйонам діабетиків, а також може перетворити смарт-годинник Apple Watch в по-справжньому на незамінний пристрій. Відзначимо, що вирішити задачу по створенню пристроїв, здатних визначити рівень глюкози в крові без проколювання шкіри, намагалися багато компаній, але всі вони зазнали невдачі.

Про можливі терміни завершення розробки і появи сенсорів на ринку не повідомляється.

Цікаво, що компанія Google також працює над подібним проектом. Раніше повідомлялося, що Google спільно з фармацевтичною компанією Novartis розробляє контактні лінзи, здатні визначити рівень цукру в крові, аналізуючи склад сліз. Крім того, в 2015 році Google уклала угоду з компанією DexCom про створення компактного пристрою для моніторингу рівня глюкози в крові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.