Підтримка бездротової зарядки з’явилася досить давно, проте повністю бездротовим цей процес назвати складно: для зарядки смартфона користувачам необхідно додатковий пристрій, на якому буде лежати сам гаджет.


Компанія Apple хоче виключити зарядний майданчик, створивши систему на основі бездротових сигналів. Інформація про відповідний патенті днями з’явилася в мережі.

Згідно з наявною інформацією, Apple хоче заряджати пристрої, використовуючи для цього різні бездротові мережі, що працюють на частотах від 700 МГц і 2 700 МГц до 2,4 ГГц і 5 ГГц. При цьому сам процес зарядки гаджета не повинен заважати передачі даних по бездротових каналах. Це є ключовою особливістю розробки Apple.

Варто відзначити, що ідея харчування різних пристроїв від радіосигналів не нова. Раніше вже було доведено, що Wi-Fi можна використовувати не тільки для передачі даних, але і для зарядки. Правда, поки подібні технології перебувають на стадії розробки і тестування.

Що стосується компанії Apple, то за минулі кілька років купертіновци зібрали в своєму портфоліо досить патентів, в яких описані різні бездротові зарядні станції. Наприклад, в одному з них йдеться про спеціальної зарядці, здатної заряджати всі пристрої в радіусі більше одного метра.

Джерело: appleinsider.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.