Новий офіс у Сіетлі корпорація Amazon відкрила в 2015 році. У числі інших офісних будівель в місті до 2020 року з’являться три скляні сфери з критими садами.


Як відомо, зара компанія успішно екплуатує для співробітників перший хмарочос, який отримав назву Doppler. Всього до 2020 року Amazon планує охопити більш 1,02 млн квадратних метрів офісного простору – близько 20% всіх офісних площ міста. Всього кампуси корпорації охоплять близько 40 будівель.

На додаток до офісних просторів Amazon планує побудувати комплекс з трьох скляних сфер з критими садами під назвою Biosphere. Ось як комплекс буде виглядати після закінчення будівництва:

Так Biosphere виглядав у серпні 2016 року:

Biosphere у лютому 2017 року:

Передбачається, що комплекс стане для співробітників корпорації чимось на зразок «оази» серед офісних будівель, пише Business Insider. У ньому вони зможуть відпочивати серед рослин в будь-який час року.

Зараз в місті працює 30 тисяч штатних співробітників Amazon. При цьому в Сіетлі відкрито ще 10 тисяч вакансій компанії. Всього у Amazon по всьому світу працює більше 300 тисяч осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.