vine_5


Червоне, біле або рожеве? У кожного з нас є своє улюблене вино – випиваємо ми періодично келих за обідом, або вважаємо себе справжнім поціновувачем. Якщо ви плануєте відпочинок за кордоном, зверніть увагу на п’ять найвідоміших виноробних регіонів світу і побалуйте себе незабутнім винним різноманіттям.


1. Франція

vine_1

Французьке вино вважається одним з кращих. Країна налічує 10 великих виноробних областей, кожна з яких спеціалізується на власній марці вина. Шанувальникам білого сподобається Ельзас, червоного – мальовничий регіон Божоле. Любителям обох різновидів варто відвідати Бордо, що славиться своїми червоними і сухими або солодкими білими винами.

Шампань – батьківщина ігристого вина – найхолодніший з найбільших виноробних регіонів Франції. Хоча ігристі напої виробляються і в інших місцях, справжнім шампанським називається тільки вино, виготовлене тут.

2. Італія

vine_2

В цьому році Італія обігнала Францію і стала найбільшим виробником вина в світі. Сицилія, Тоскана і Ломбардія виробляють широкий асортимент вин для цінителів і повсякденного вжитку. В Італії налічується 20 виноробних регіонів. Через специфічні погодних умов і географічного положення кожен виробляє свої сорти алкогольного напою, що відрізняються особливим, неповторним смаком.

3. Іспанія

vine_3

Іспанія, третій за величиною виробник в світі, виділила під виноградники понад 400 тис. гектарів землі. За останнє десятиліття її насичені червоні та виражені білі сорти завоювали велику кількість шанувальників у всьому світі. На відміну від французьких та італійських, іспанські вина часто доступні за ціною і підходять практично під будь-яку страву.

4. США

vine_4

США посідають четверте місце з виробництва вина. Каліфорнія домінує над рештою регіонів країни. У штаті виробляється близько 90% американських вин, а області Напа і Сонома відомі своїми марками світового рівня.

5. Аргентина

vine_0

Нещодавно Аргентина стала п’ятим за величиною виробником алкогольного напою в світі. Аргентинські вина заслужили гарну репутацію і широке міжнародне визнання. Найбільший виноробний регіон країни, Мендоса, розташований в передгір’ях Анд. Через його особливий клімат виноград успішно визріває на великих і малих висотах, надаючи вину унікальні аромати і консистенцію.

Зробіть свій відпочинок в цьому році незабутнім – відвідайте один з цих фантастичних регіонів. Тільки дотримуйтесь помірності у вживанні спиртного, щоб про поїздку збереглися лише позитивні враження!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.