sp


Прості звички успішних людей, які може засвоїти кожен.


Приголомшливі досягнення, якими нас дивують видатні люди – це не результат збігів чи удачі. Однак, хоча причини цих перемог добре відомі та вже тисячу разів обговорювалися, і їм є кілька додаткових пояснень.

Зрозуміло, що в першу чергу плоди приносить прагнення до мети і відданість справі. Але, крім того, секрет в незвичайних звичках і підходу до щоденних завдань.

Досягнення успішних людей якісно відрізняються від більшості, тому що ці люди інакше підходять до повсякденних речей. Їх спосіб мислення дозволяє їм більш ефективно виконувати свої завдання і швидше досягати своїх цілей.

1. Вони не зовсім реалісти

sp_1

Обиватель – істота нудна і серйозна, а люди, про яких ми говоримо, зберігають здатність як і раніше спостерігати за світом через призму дитинства. Вони не відкидають ідеї на тій підставі, що вони здаються нереальними або фантастичними. Навпаки, це їх приваблює, і вони не бачать у своїй ексцентричності нічого поганого. Видатні люди вірять у неможливе, вони великі шанувальники інновацій. Зустрівши дивну ідею, вони готові дати їй шанс.

2. Вони проводять багато часу на самоті

Гучні оточення і натовп – погане середовище для роботи. Успішні люди часто втікають, знаходячи собі місце, де ніхто не зможе їх потривожити. Освоївши цю навичку, можна годинами залишатися на самоті заради відмінних результатів. Це найважливіша практика, оскільки вона дає можливість більш ефективно розглядати нові ідеї, аналізувати минулий досвід, розставляти пріоритети і планувати подальші кроки.

3. Починаючи справу, вони тримають в голові кінцевий результат

sp_2

Щоб дійти до мети, дуже важливо ясно бачити її попереду. Уявивши бажаний результат, успішна людина знає, що потрібно зробити для його досягнення. Це дозволяє їм фокусуватися на цілі та йти прямо до неї на максимальній швидкості, не відволікаючись на дрібниці.

4. Вони не скиглять

Всі ми час від часу буваємо спантеличені або засмучені обставинами. Ми стикаємося з несправедливістю або з необхідністю кинути почате і рухатися в іншому напрямку. Це нормально. Але видатна людина не дозволяє собі скаржитися – задоволення для неї не головне, і вона не тікає від болю або дискомфорту. Вона сприймає важкі обставини як урок, як фундамент, на якому можна побудувати міцний будинок.

5. Вони виділяють важливі завдання

sp_3

Уміння швидко просуватися в бажаному напрямку тісно пов’язане з умінням відокремлювати важливе від другорядного. Якщо неправильно вибрати завдання, то навіть хороший результат дуже слабо наблизить вас до мети. У них же вся енергія йде в потрібному напрямку. Час – занадто цінний актив, щоб витрачати його на незначні справи, і ключ до успіху в тому, щоб витрачати сили раціонально.

6. Вони бачать можливості, а не ризики

Більшість людей, розглядаючи будь-яке починання, в першу чергу думають про труднощі, які можуть виникнути на шляху. Успішні ж люди в першу чергу бачать можливості. Їх цікавить поєднання мети та дій, які необхідні для її досягнення. І лише потім вони оцінюють можливі труднощі. Цей простий метод допомагає їм братися за складні завдання і вигравати.

7. Вони не відкладають справи на завтра

sp_4

Коли вони бачать можливість, вони діють негайно. Видатні люди виділяються не мріями і навіть не думками. Вони неймовірно ефективно працюють. Вони знають, що в основі кожної історії успіху лежить рішення, за яким слідує дія. І від цієї простої дії залежить результат. Таким чином, затримка сприймається як особистий ворог. Ідея народжується, створюється план, він затверджується – і починається реалізація.

Секрет досконалості – в повсякденних повторюваних діях. Проте іноді це не так банально, як здається. Успішні люди розробляють власний підхід до життя і бізнесу, і саме в ньому секрет їх перемог.

І такі звички може засвоїти кожен.

Джерело insider.pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.