M-Start


Львів – місто з багатовіковою історією, місто в якому переплелася культура різних народів. Бурхливе, красиве і надзвичайно цікаве, а ще це місто у якому безліч розумної та прогресивної молоді, яка хоче змінювати його та свою державу на краще.


Платформа Make Your Move надихає молодь покращувати українські міста в рамках проекту M-City та реалізувати свої ідеї разом з проектом M-Start.

M-Start – це всеукраїнський стартап проект, який має на меті знайти кращі ідеї та допомогти їх втілити.

Унікальність проекту в незвичному підході до відбору претиндентів на головний приз, реалізацію мрії, полягає у створені івенту де збираються кращі, у своїй сфері діяльності, для обговорення проектів учасників у форматі лайв-шоу.

Цікаві гості, нереально круті ведучі, перспективні пооекти та музичний супровід від PianoБой -все це M-start Lviv 29.07 18:00 вхід за запрошеннями та списком.

Реєстрація на подію.

Ведучі:
Yaroslav Lodygin та Khomutovskiy Danila, засновники Радіо Аристократ.

Гості:
Artur Orujaliev – засновник та співвласник інтернет ресурсу AIN.UA та PROSTOMAC
Anna Petrova – засновник і генеральний директор Startup Ukraine, автор конференції Enterpreholic! та бізнес табору Business Camp “Made in Ukraine”, керівник і автор KyivWorking
Dima Maleev, більше 10 років в IT. Solution Arhitect EPAM, Director Lviv Code School. Постійний учасник ураїнських і закордонних конференцій.

Музичний супровід вечора – DJ Vnuk, Denis Vnuk
Головний музикальний гість PianoБой | Дмитрий Шуров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.