Tesla_Musk


Виробник електрокарів Tesla Motors Inc. вперше увійшла до рейтингу найдорожчих автомобільних брендів світу за версією агентства маркетингових досліджень Millward Brown.


Ще одним новачком списку став Porsche. Вони зайняли місця вибулих з топ-10 Lexus і Volkswagen (VW).

Складаючи рейтинг, фахівці Millward Brown оцінюють пов’язані з брендом фінансові показники і його внесок в прибуток компанії. Також вони проводять опитування серед 3 млн споживачів по всьому світу.

За підсумками дослідження бренд Tesla був оцінений в $ 4,436 млрд – на $ 2 млн нижче, ніж Porsche, який зайняв дев’ятий рядок рейтингу.

Оцінка вартості Tesla виросла завдяки представленому в квітні 2016 року недорогого автомобіля Tesla Model 3 за $ 35 тисяч. Масовий випуск машин запланований на другу половину 2017 року, проте компанія отримала вже понад 370 тисяч попередніх замовлень.

Поява Tesla в списку також обумовлена проблемами VW через «дизельний скандал» – в 2015 році німецького автовиробника звинуватили у фальсифікації результатів тестування машин з дизельним двигуном на викид шкідливих речовин. Концерн змушений був знизити витрати на свій основний підрозділ і скоротити частину офісних співробітників, щоб покрити пов’язані з цим інцидентом витрати.

У рейтингу 2015 року VW посідав восьме місце з оцінкою в $ 9,3 млрд.

Незважаючи на це, в топ-10 є інші бренди концерну VW: крім Porsche в нього входить Audi, яка займає сьоме місце при оцінці в $ 9,5 млрд. За рік вартість бренду впала на 6%.

Очолює рейтинг найдорожчих автомобільних брендів четвертий рік поспіль японська Toyota. За рік вартість цього бренду зросла на 2% і досягла $ 29,5 млрд. На другому місці BMW ($ 26,8 млрд), третє – Mercedes-Bens ($ 22,7 млрд).

В першу десятку також увійшли Honda ($ 13,2 млрд), Ford ($ 13,1 млрд), Nissan ($ 11,5 млрд), Land Rover ($ 4,7 млрд).

В цілому вартість десяти найдорожчих автомобільних брендів в 2016 році склала $ 139,9 млрд – це на 3% менше, ніж у 2015 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.