Poroshenko


Президент України Петро Порошенко володіє офшором, за допомогою якого міг уникнути сплати податків при можливий продаж кондитерської компанії Roshen.


Про обіцянку продати концерн Порошенко заявив у період передвиборної боротьби за пост президента України. Про наявність офшору згадується в одній з частин розслідування Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів, присвяченій офшорним операціям в Панамі.

Автори розслідування викрили президента України в обмані, що виразився в обіцянці утворити для управління Roshen так званий “сліпий траст”. У звіті також відзначається, що, в податковій декларації за 2014 рік Петро Порошенко не повідомив про офшорну компанію під назвою Prime Asset Partners Limited., яка була створена для продажу Roshen, повідомляє Громадське ТБ.

У відповіді на запитання щодо фірми Prime Asset Partners Limited (BVI), яку Порошенко заснував у серпні 2014 року, з’ясувалося, що офшорна фірма була не одна.

«Prime Asset Partners Limited було засновано влітку 2014 року в ході проведення корпоративної реструктуризації, яка була підготовчою стадією для подальшого продажу групи Roshen. Після її заснування компанія не здійснювала жодної діяльності, крім тієї, що зазначена нижче. Восени 2014 року Prime Asset Partners Limited заснувала на Кіпрі компанію CEE Confectionery Investments Limited, яка у свою чергу заснувала в Нідерландах компанію Roshen Europe BV».

Юридичні радники Порошенка виправдовують створення офшорної піраміди президентом тим, що це «відповідає ринковій практиці в Україні для компаній, що підлягають продажу стратегічним інвесторам».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.