Apple


Останнім часом користувачі Apple все частіше почали отримувати помилкові повідомлення про блокування особистих акаунтів та повідомлення, що пропонують вказати персональну інформацію і номер банківської карти.


З деталями викрадень паролів нас знайомить видання Independent. Хакери стали масово красти дані від Apple ID за допомогою SMS. Спочатку користувач отримує повідомлення, замасковане під повідомлення від техпідтримки Apple. Йому пропонується перейти на сайт, після чого користувач бачить перед собою щось схоже на офіційну сторінку компанії. Якщо людина виконує вимогу і вводить свій логін і пароль, то бачить повідомлення про блокування облікового запису і повідомлення, що пропонує вказати персональну інформацію і номер банківської карти.

У самій Apple вже відреагували на дії хакерів. Так, експерти техпідтримки пропонують перевіряти всі вхідні SMS на предмет їх автентичності. Фахівці радять не передавати дані кредитних карт, паролі облікових записів, а також іншу особисту інформацію на вимогу незнайомих джерел.

Раніше, нагадаємо, користувачі iPhone та iPad зіткнулися з випадками блокування їх пристроїв зловмисниками. Хакери використовували для злому додаток Apple Find My Phone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.