Odesa_grugs_1


Працівники Одеської митниці ДФС виявили амфетамін, метамфетамін та марихуану в вітальних листівках за кордон. Загалом понад 60 грам наркотиків до 10-ти країн світу.


20 квітня о 10:30 працівники Одеської митниці ДФС на митному посту “Одеса-спеціалізований” виявили білий порошок в поштових відправленнях до Іспанії, Ісландії, Італії та Швейцарії. Внаслідок експрес-аналізу виявилося, що в чотирьох конвертах з листівками, відправник розмістив метамфетамін.

19 квітня, о 11:45, під час проведення митного оформлення 10-ти міжнародних поштових відправлень, на митному посту “Одеса-спеціалізований”, працівники митниці виявили амфетамін та марихуану. У конвертах з листівками до США, Ізраїлю, Греції та Угорщини було виявлено білий порошок. Внаслідок експрес-аналізу встановлено, що це амфетамін. У ще одному листі до Японії працівники митниці виявили марихуану. Загальна вага амфетаміну у листах становить 6,47 грам. Марихуани — 2,39 грами.

Крім того, на митному посту “Одеса-спеціалізований”, працівники митниці виявили чотири поштових посилки з приладами — контролер Arduino, всередині яких було поміщено пакети з білим порошком. Експрес аналіз показав, що це амфетамін. Посилки відправник надсилав до Австралії (0,8 грам), ОАЕ (0,53 грами), Швейцарії (0,82 грами) та Норвегії (46,47 грамів).
Усі відправлення були здійсненні з однієї адреси.

Odesa_grugs_2

Odesa_grugs_3

Odesa_grugs_4

Odesa_grugs_5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.