Playboy


Видавничий дім Playboy Enterprises шукає покупця при оцінці компанії близько $500 млн.


Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Потенційні покупці видавництва зможуть використовувати власні Playboy бренди для товарів, нових видань та інших цілей, пише WSJ. Передбачається, що інвестбанк Moelis&Co, який обслуговує Playboy, запустить аукціон, на якому видавництво може бути або продано вроздріб, або не продано взагалі.

Видавництво Playboy стало приватною компанією у 2011 році. Засновнику Playboy, Х’ю Хефнеру, належить близько третини акцій компанії.

Playboy не розкриває фінансові показники. WSJ, з посиланням на внутрішні документи компанії, пише, що в 2015 році видавництво отримало $38 млн від журналу та іншої медіадіяльності, а також $55 млн від продажу ліцензій на використання бренду третіми особами.

У січні 2015 року Playboy Enterprises виставила на продаж особняк, в якому живе Х’ю Хефнер. Будівля була оцінена в $200 млн.

У жовтні 2015 року керівництво Playboy оголосило про відмову від фото повністю оголених дівчат на обкладинці журналу. У компанії відзначили, що доступність порно в інтернеті зробила журнал не таким популярним і змусила його шукати нові формати. Перша обкладинка в новому форматі була присвячена Селфі та Snapchat.

Playboy_2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.