Marushevska_1


Начальник Одеської митниці ДФС Юлія Марушевська публічно звернулася до правоохоронних органів з проханням перевірити спроби саботажу реформ керівництвом ІТ-департаменту Державної фіскальної служби.


Зокрема йдеться про перешкоджання у впровадженні нового програмного забезпечення ASYCUDA, яке дозволить прозоро та ефективно проводити митне оформлення у Відкритому митному просторі.

“Знаєте чому система опирається? Тому що програма ASYCUDA унеможливить маніпуляції з базою митних оформлень, їх не можна буде стерти або закрити від усіх, щоб потім нелегально продати. Мабуть саме тому заступник директора ІТ-департаменту ДФС звернувся до прокуратури з проханням перевірки впровадження нового програмного забезпечення на Одеській митниці”, – говорить Юлія Марушевська.

Теперішня програма “Інспектор 2006” застаріла і дозволяє займатися шахрайством. Прикриваючись конфіденційністю, актуальні дані бази зробили закритими. Але базу оформлень може купити будь-хто нелегально за $100.

“Навіть старенького “Інспектора 2006” можна дещо удосконалити. Ми надсилали листи, пропонували департаменту виправити проблеми програми. Але відповіді не отримували. Крім того, як тільки ми зробили відкритою знеособлену базу оформлень товарів на Одеській митниці, почалися погрози кримінальною відповідальністю. А те, що базу “наліво” продають з даними про підприємців, на їхню думку, — законно?!”, – пояснила Юлія Марушевська.

Ця людина перешкоджає впровадженню прогресивної системи і вирішує, що його рішення важливіше ніж рішення президента, який доручив мені пілотний проект реформування Одеської митниці

, – додала вона.

Начальник Одеської митниці ДФС просить правоохоронні органи поцікавитися керівництвом ІТ-департаменту ДФС і тим як вони використовують та працюють з чинною програмою “Інспектор”.

Я вимагаю звільнення та покарання тих, хто ментально та інституційно не може зрозуміти процесу змін і перешкоджають проведенню реальних реформ в Україні

, – зауважила Юлія Марушевська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.