Bruxelles


Стали відомі нові подробиці про бельгійських терористів і героїчну поведінцку таксиста, пишуть бельгійські ЗМІ.


Троє терористів прибули в аеропорт “Завантем” на таксі. Жертв могло бути і значно більше, якби не помилка диспетчера таксопарку, який замість замовленого мікроавтобуса надіслав седан.

Прибувши за викликом, таксист запропонував трьом своїм пасажирам допомогти віднести їх сумки і укласти в багажник, як прийнято в таких випадках. Однак ті відмовилися і поклали сумки самостійно. Всередині знаходилися вибухові пристрої, які пізніше були підірвані в аеропорту.

Уже в дорозі водій відчув у салоні специфічний запах на зразок аміаку, але це його не насторожило.

За його словами, протягом усього шляху двоє з трьох пасажирів не вимовили ні слова. Тільки чоловік в головному уборі (який залишився живим, і його розшукує зараз поліція) в якийсь момент вступив у суперечку з водієм. Він висловив кілька гнівних зауважень на адресу США. До речі, серед постраждалих в терактах в Брюсселі чимало американських громадян.

Вивантажуючи багаж в аеропорту, таксист звернув увагу, що на всіх сумках стояли якісь білі позначки.

Взявши з собою нового пасажира, водій таксі повіз його за визначеною адресою, і вже в дорозі почув по радіо про вибухи в аеропорту. Він відразу ж подумав про своїх дивних попутників. Доставивши клієнта до місця, таксист негайно відправився у поліцію.

Інформація, якою він поділився з правоохоронними органами, виявилася дуже вчасною і важливою. Він повідомив про кількість одиниць багажу, які віз, що дозволило слідчим знайти одну сумку з вибуховим пристроєм в будівлі аеропорту і нейтралізувати її, а також вказав точну адресу, звідки забрав терористів в комуні Шаербек.

Весь вчорашній день таксист провів зі слідчими, відповідаючи на їхні запитання. Його автомобіль тимчасово конфіскований – судмедексперти збирають в ньому зразки ДНК і речовин, необхідні для слідства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.