Foxconn_Sharp


Сьогодні Рада директорів японської корпорації Sharp погодиласть на поглинання компанії за $6,2 млрд. Foxcoon отримає під контроль 65,9% Sharp.


Про це повідомляє The Verge з посиланням на офіційне повідомлення японської компанії.

За підсумками операції Foxconn отримає 65,9% акцій Sharp. Тайванська компанія пообіцяла не змінювати керівництво і не скорочувати співробітників японської корпорації, відзначає The Wall Street Journal.

Foxconn відклали підписання угоди про придбання Sharp, повідомляє Financial Times з посиланням на тайванську компанію.

«Ми підтверджуємо отримання повідомлення від ради директорів Sharp про те, що вони вибрали нас в якості кращого партнера. Після отримання нової важливої ​​інформації від Sharp ми поінформували їх про те, що нам доведеться відкласти підписання остаточної угоди до тих пір, поки ми не прийдемо до достатнього розуміння і вирішення ситуації», – заявили в Foxconn.

У компанії не уточнили, про яку саме інформацію йде мова і коли планується закрити операцію.

Довідка:


Корпорація Sharp заснована в 1912 році, вона займається виробництвом різної електроніки, включаючи екрани для iPhone. За підсумками 2014 фінансового року, що завершився в березні 2015 року, компанія зазнала збитків у розмірі $1,8 млрд.

Foxconn займається складанням iPhone та інших пристроїв Apple. У 2012 році голова ради директорів компанії Террі Гоу на особисті гроші купив 38% акцій фабрики Sharp в японському місті Сакаї. Тоді ж Foxconn хотіла купити 10% акцій Sharp, але угода зірвалася через падіння вартості акцій японської компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.