TIR


Починаючи з сьогоднішнього дня, 1 лютого, російські транспортні засоби не зможуть здійснювати перевезення по території Туреччини.


Як повідомили в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АСМАП), російська і турецька сторони не зуміли домовитися про продовження дозволів для транспортних компаній на 2016 рік. Термін дії дозволів закінчився 1 лютого.

“До теперішнього часу турецькою стороною не узгоджений контингент дозволів на 2016 рік. В даний час Мінтранс Росії вживає заходів по вирішенню питання: турецькій стороні повторно направлені пропозиції щодо обміну дозволами”, – повідомляється на сайті організації.

На початку грудня минулого року глава Мінтрансу Росії Максим Соколов озвучив дані, згідно з якими кількість двосторонніх дозволів на перевезення з Туреччини в Росію скоротиться в чотири рази. “Ці рішення поки не стосуються транзитних перевезень. Обсяг товарів, що поставляються на територію Росії з Туреччини, скоротиться, але будуть й інші товари, які наші вантажоперевізники перевозитимуть. Буде заміщення імпортованої з Туреччини продукції”, – заявив міністр.

У понеділок, 1 лютого, припинився рух вантажівок між Росією і Польщею. У цьому випадку причиною також послужила відсутність узгодження квот дозволів на проїзд фур.

Наприкінці січня цього року Туреччина встановила мито на гарячекатаний плоский прокат Магнітогорського металургійного комбінату (ММК) Віктора Рашнікова (ставка 13,7%), “Сєвєрсталі” (12,4%) і НЛМК (9,4%). У Росії це розцінили як першу відповідь Анкари на російські санкції, введені після збитого Су-24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.