Od_customs


Надходження до державного бюджету від Одеської митниці ДФС у січні становлять понад 863 млн грн. Про це повідомив перший заступник керівника Одеської митниці Семен Кривонос.


Виконання плану надходжень до бюджету від Одеської митниці складає 116%. Перевиконання — 123,8 млн грн.

За словами Семена Кривоноса, такого показника досягнуто завдяки дорученням, які спрощують процедури оформлення вантажів для підприємців. Зокрема розширення списку компаній, які можуть оформлятися за ціною, вказаною в контракті: список з 30 країн, імпортери сировини, обладнання для українських підприємств, великі платники податків тощо.

Цього результату досягнуто за умови відсутності на Одеській митниці ДФС митного оформлення так званих “площадок”. Цей показник досягнуто завдяки митному оформленню чесних, відкритих, прозорих компаній

, – зазначив Семен Кривонос.

Він пояснив, що 50% від суми в майже 124 млн грн буде направлено для будівництва та реконструкції доріг в Одеській області, в тому числі дороги Одеса-Рені.

“В подальшому ми очікуємо збереження цієї позитивної тенденції. Ще більшого перевиконання планів, які нам доведені і за лютий місяць, і за березень. Ми зробимо все, щоб будівництво стратегічно важливого об’єкту на території Одеської області було закінчено. А також зробимо все, щоб Одеська митниця була найбільш прозорою та відкритою для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності”, – додав Семен Кривонос.

Od_customs_info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.