Toyota-Mirai


Toyota підписала угоду з виробником антенного обладнання компанією Kymeta, в рамках якої авто Mirai, що працює на водневому паливі, буде оснащено супутниковим зв’язком.


Як пише Cnet, супутниковий зв’язок дозволяє безпосередньо в автомобілі користуватися Інтернетом зі швидкістю 50 Мб/с. Найближчим часом Toyota і Kymeta мають намір наростити швидкість до 1 Гб/с. Видання зазначає, що елегантний зовнішній вигляд водневого седана при цьому не буде зіпсований  антеною. «Супутниковий зв’язок має ряд переваг перед звичайним стільниковим. Його пропускна здатність може бути набагато більшою, зона покриття набагато ширшою, і він більш стабільний в районах, постраждалих від стихійних лих та інших НС», – уточнюють журналісти.

Система, розроблена Kymeta, носить назву mTenna. Вона призначена для забезпечення супутниковим зв’язком транспортних засобів – автомобілів, яхт, катерів, літаків і т.п. Перевага mTenna полягає в її хмарнії технології. Пристрій вибирає супутник з найбільш сильним сигналом в конкретному місці, перемикаючись на нього. Пристрій буде встановлено на автомобілі, що працюють на водневих паливних елементах Mirai, серійне виробництво якого нещодавно почала Toyota. Водень в ній не згорає, а окислюється киснем, після чого живить електроелементи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.