Marushevska


Чесні компанії-імпортери, які понад три роки працюють на ринку, зможуть завозити товари в Україну за найпростішим методом митного оформлення — ціною вказаною в контракті.


Відповідне доручення підписала сьогодні начальник Одеської митниці ДФС Юлія Марушевська.

Згідно з документом, компанії-великі платники податків, які працюють не менше трьох років, і за цей час не порушували норм Митного кодексу, зможуть оформляти товар за ціною вказаною в контракті.

“Такі підприємства постійно перебувають під податковим контролем та дорожать своїм іміджем. Це зменшує ризик, що вони навмисно ухилятимуться від сплати митних платежів”, – зауважила начальник Одеської митниці ДФС Юлія Марушевська.

За її словами, таким чином Одеська митниця розширює перелік підприємств, які матимуть змогу спрощено імпортувати продукцію в країну.

Доручення є певним кредитом довіри, та дозволить у більшій кількості випадків оформлювати товар за найшвидшим методом. Це зекономить компаніям час та кошти при траспортуванні товарів до споживача, а також вплине на їхню кінцеву вартість

, – додала Юлія Марушевська.

Нагадаємо, раніше, згідно з попередніми дорученнями керівника Одеської митниці, користуватися пріоритетно оформленням товарів за ціною в контракті можуть компанії-імпортери зі списку “30-ти країн”, а також компанії-постачальники сировини для великих українських підприємств.

Довідка:

згідно з дорученням, право здійснювати оформлення товару за ціною, вказаною в контракті, розповсюджується на декларанта, що має “статус великого платника податків, здійснює економічну діяльність не менше 3 останніх років та який не був підданий адміністративному стягненню за порушення митних правил, передбачених ст. ст. 472, 482 – 485 Митного кодексу України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.