Pensioners


Видання International Living опублікувало щорічний рейтинг держав, найбільш сприятливих для життя пенсіонерів.


В “Глобальний пенсійний індекс-2016” увійшли 23 країни. Місця в рейтингу розподілялися з урахуванням вартості житла, продуктів, квитків на розваги, цін у ресторанах, розмір комунальних витрат, витрат на заняття спортом і внутрішній туризм.

При цьому, як уточнює видання, даний рейтинг релевантний головним чином для американських чи європейських пенсіонерів.

Перше місце в списку райських країн для пенсіонерів зайняла Панама, за нею слідують Еквадор і Мексика. У Топ-5 увійшли Коста-Ріка і Малайзія. Наступні в списку – Колумбія, Нікарагуа, Іспанія і Португалія.

Перше місце в категорії “Дешевизна життя” зайняла Камбоджа, де оренда квартири з двома спальнями обійдеться приблизно в 300 доларів на місяць, обід в ресторані з місцевою кухнею – в 3-4 долара (зазвичай він складається з страви зі свининою і рисом або локшиною в якості гарніра), з американської або європейською кухнею – в два рази дорожче. Пляшка французького чи австралійського вина обійдеться в 10 доларів, келих пива – в 50 центів.

Середньомісячний бюджет на харчування в Камбоджі укладачі рейтингу оцінили в 150 доларів. Пакет мобільного зв’язку, що включає в себе 71 хвилину дзвінків в інші країни світу, обійдеться в 1,5 долара в місяць.

Друге місце по дешевизні життя відведено Нікарагуа, третє – Колумбії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.