Apple-Payment


Компанія Apple зареєструвала патент, що описує систему електронних грошових переказів в месенджері iMessage. Про це повідомляє Forbes з посиланням на офіційний сайт американського Бюро по патентах і товарних знаків (USPTO).


Патент, зареєстрований в грудні 2015 року, описує платіжний сервіс, інтегрований в систему обміну повідомленнями iMessage, яка використовується в пристроях Apple. Судячи за схемами, супроводжуючим заявку, користувач може вибрати декількох отримувачів коштів одночасно. Щоб підтвердити платіж, відправник може скористатися своїм паролем або сенсором Touch ID.

Apple-Payment_1

Після підтвердження гроші переводяться з банківської картки відправника на рахунок одержувача. Редакція Forbes припускає, що кнопка ‘Make payment’ буде відображатися тільки коли мова в листуванні заходить про гроші, а сама платіжна система буде прив’язана до Apple Pay. На даний момент Apple Pay позвоялет здійснювати платежі з використанням збережених банківських карт в певних торгових додатках і в офлайн-магазинах з NFC-терміналами.

У патенті також зазначено, що сервіс грошових переказів може бути інтегрований з електронними листами, дзвінками і зустрічами в календарі.

Невідомо, яку комісію планує отримувати Apple від таких переказів. Деякі конкуруючі сервіси в США стягують близько 3% з кожного перекладу.

У листопада 2015 року в ЗМІ з’явилися чутки про те, що Apple веде переговори з деякими банками про створення платіжного сервісу. На зустрічі зі студентами ірландського Трініті-коледжу тієї ж осені Тім Кук сказав: «Ви, дітки, навіть не будете знати, що таке гроші», посилаючись на повсюдне поширення мобільних платежів в найближчому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.