rich-and-poor


Добробут одного відсотка найбагатших людей на Землі – це близько 73 мільйонів осіб – зрівнявся з добробутом решти усього людства.


Про це повідомила британська благодійна організація Oxfam.

Oxfam розрахувала, що найбагатші 62 людини володіють такою ж кількістю активів, як вся найбідніша половина населення планети. У 2010 році 388 найбагатших людей зрівнялися за добробутом з 50% всього населення.

Для фінансового дослідження організація використовувала дані одного з найбільших світових банків Credit Suisse.

З 2010 року статки найбагатших людей світу збільшилася на 0,5 трильйона доларів і становили 1,76 трлн. У цей же період найменш забезпечена половина людства збідніла приблизно на один трильйон доларів США, втративши 41% своїх доходів.

У 10% найбагатших людей світу входять люди, які володіють активами на суму близько 69 тисяч доларів, а активи на суму 760 тисяч доларів дозволять їх власнику опинитися в 1% найбагатших людей планети.

«Замість економіки, яка працює на загальний добробут, для майбутніх поколінь і для планети, ми створили економіку для 1%», – йдеться в доповіді організації.

Oxfam намагається привернути увагу до зростаючої нерівності в світі напередодні Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі, на якому щороку збираються найвпливовіші люди світу.

Разом з тим, інформагенція Bloomberg заявила про скорочення статків 400 найбагатших жителів планети за перші два тижні року загалом на суму 305 мільярдів доларів. Причиною цьому стало падіння світових ринкових акцій.

Джереро Громадське ТБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.