Mark_1


У подружжя Цукерберг народилася донечка. Засновник Facebook і щасливий батько Марк Цукерберг, звичайно ж, присвятив цьому обширний пост. Він з дружиною Прісціллою написали лист дочки, а також оголосили, що віддають 99% своїх акцій Facebook вартістю $45 млрд на благодійні цілі. Це – один з найбільших благодійних внесків за всю історію.


«До народження доньки ми написали їй про те світ, в якому, як ми сподіваємося, вона буде дорослішати. Це світ, де наше покоління зможе розвинути потенціал людини і просувати рівність, лікуючи хвороби, персоналізуючи навчання, займаючись екологічною енергією, об’єднуючи людей, створюючи сильні спільноти, борючись з бідністю, забезпечуючи усім рівні права і примножуючи розуміння між націями.

Ми вважаємо своїм обов’язком внести величезну лепту в створення такого світу для всіх дітей. Ми протягом життя віддамо 99% наших акцій Facebook – зараз це близько $45 млрд – щоб приєднатися до всіх тих, хто намагається змінити цей світ на краще для прийдешніх поколінь », – написав Марк у Facebook.

Priscilla and I are so happy to welcome our daughter Max into this world!For her birth, we wrote a letter to her about…

Posted by Mark Zuckerberg on Tuesday, December 1, 2015

Пост вийшов неймовірно резонансним, всього за годину зібравши більше 216 000 лайків.

Марк Цукерберг і Прісцілла Чан створять товариство з обмеженою відповідальністю, яке буде підтримувати некомерційні організації, робити приватні інвестиції, брати участь у публічних дебатах, присвяченій цій місії. Цукерберг продовжить контролювати акції мережі, оскільки організація буде належати йому з дружиною, повідомляє TechCrunch.

Протягом усього життя подружжя гроші від продажу акцій йтимуть на реалізацію цих ініціатив. У найближчі три роки Цукерберг буде в рік продавати акцій Facebook не більше, ніж на $ 1 млрд.

Ця ініціатива дуже нагадує історію заснування фонду Білла і Мелінди Гейтс, який є одним з найбільших у світі благодійних фондів та займається покращенням систем охорони здоров’я, а також боротьбою з голодом на планеті. Гейтс, до речі, вже встиг привітати сім’ю Цукерберга: «Ласкаво просимо, Макс! І вітання Марку і Прісціллі. Це фантастичні, надихаючі новини!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.