Samsung_1


Компанія Samsung створює підрозділ для розробки і створення деталей для автомобілів. Головною метою підрозділу стане створення системи автопілота для автомобілів. Про це компанія повідомила в середу, пише Mashable.


Підрозділ очолює віце-президент компанії Квон О-Хьюн, який раніше відповідав за виробництво електроніки і компонентів для неї. Оголошення про створення нового підрозділу відбулося на тлі інформації про подальше падіння продажів смартфонів Samsung. Через збитки компанія зняла з посади керівника підрозділу мобільних комунікацій Джонга-К’юна Шина. Раніше про плани Samsung по створенню машини на автопілоті не було відомо.

Раніше видання The Wall Street Journal повідомило про те, що китайська інтернет-компанія Baidu також працює над створенням власної машини на автопілоті. Перший тест такої машини сподіваються провести через три роки.

Нагадаємо, Google працює над створенням машини на автопілоті протягом шести років. Над компонентами для машин на автопілоті та автомобілів, підключених до інтернету, працюють також Apple і Tesla.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.