gaz


Російський монополіст Газпром сьогодні, 25 листопада 2015 року, припинив постачання природного газу в Україну. Про це заявив глава Газпрому Олексій Міллер.


«Сьогодні станом на 10:00 Нафтогаз України вибрав передплачені обсяги російського газу. Нової передоплати не надходило. Заявки на постачання газу від Нафтогазу України немає. Таким чином, поставки припиняються до надходження від української компанії нових платежів», – заявив Міллер.

Він також додав, що відмова України від закупівлі російського газу створює ризики для транзиту газу в Європу по території країни.

«Відмова від закупівлі російського газу створює серйозні ризики для надійного транзиту газу в Європу по території України й для газопостачання українських споживачів майбутньою зимою», – додав Міллер.

Напередодні голова Нафтогаз України Андрій Коболев запевняв, що Україна зможе обійтися без імпорту російського газу як у поточний осінньо-зимовий період, так і в наступні, повністю покривши свої потреби поставками газу з Європейського Союзу.

Джерело Громадське ТБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.