Mark


На сесії питань і відповідей глава Facebook Марк Цукерберг анонсував появу в соціальній мережі кнопки, яка стане альтернативою лайку, повідомляє CNBC.


CEO уточнив, що мова йде не про «дізлайк» з прямому сенсі слова. «Ми не хочемо перетворювати Facebook в форум, де люди голосують за чи проти постів», – сказав Цукерберг, натякаючи на спільноти за типом Reddit. Тому в соціальній мережі з’явиться кнопка зі значенням «висловити співчуття» (“express empathy”). «Якщо ви ділитеся чимось сумним, не дуже доречно лайкати такий пост», – уточнив він.

Розробники збираються запустити тестування нової функції найближчим часом. Цукерберг зазначив, що робота над новою кнопкою виявилася «на подив складною».

Про «дізлайк» в Facebook говорять давно. Глава соцмережі зазначив, що користувачі не раз просили ввести таку функцію. На одній з минулих сесій запитань і відповідей Цукерберг розповів, що розробники розглядають таку можливість. Однак тоді основна складність полягала в тому, зазначив CEO, щоб створити «дізлайк» без негативної реакції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.