Elizabeth-II


Сьогодні ввечері 9 вересня 2015 року, буде побитий рекорд політичного довгожительства: нинішня королева Великобританії стане найдовгоправлячим монархом в історії країни.


Єлизавета II перекриє рекорд своєї прапрабабусі, королеви Вікторії, яка знаходилася на троні 63 роки, сім місяців і два дні.

Сьогодні королева у супроводі чоловіка, герцога Единбурзького, здійснить двогодинну подорож на потязі з Единбурга до Твідбенка. Там очікують промови від Єлизавети, де королева повинна подякувати підданим за довіру, що надається їй протягом рекордного терміну.

Тим часом Великобританія відзначатиме побиття рекорду усіма можливими способами.

Відзначимо, що на честь цієї події вперше в історії монархії в садах Букінгемського палацу будуть встановлені телевізійні камери, прямий ефір звідти йтиме протягом доби.

У середу буде зафіксовано ще одина надзвичайна подія на туманному Альбіоні: засідання палати громад британського парламенту розпочнеться на півгодини пізніше. Це зроблено для того, щоб парламентарі отримали можливість привітати королеву.

Королівський монетний двір на честь нового рекорду випустить колекційну срібну монету номіналом 20 фунтів стерлінгів. На зворотному боці монети буде написано “Найтриваліше царювання” і розміщені всі п’ять портретів Єлизавети II, які коли-небудь з’являлися на монетах за час її правління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.