smart-lens


Компанія Novartis запланувала на 2016 рік перші випробування на людях контактних смарт-лінз, розроблених Google для літніх людей з пресбіопії.


Як пише Reuters, «розумні» лінзи допоможуть літнім людям, які вже не можуть читати без окулярів та не розрізняють предмети на близькій відстані. Вихід продукції на ринок запланований протягом п’яти років після проведених випробувань. Ще однією спільною розробкою Google і Novartis стануть контактні лінзи для діабетиків. Планується, що пристрій зможе вимірювати рівень цукру в крові свого власника і сигналізувати про можливу небезпеку.

Нагадаємо, Google почала роботу над «розумними» лінзами три роки тому. За словами засновника компанії Сергія Бріна, результати роботи над проектом стали причиною того, що Google виділив наукові дослідження, що раніше знаходилися у складі X Lab, в окремий напрям бізнесу – відокремлений підрозділ, що входить після реорганізації компанії в Alphabet. «До складу підрозділу входять софтверні розробники, онкологи та експерти у сфері оптики», – пояснив в кінці серпня творець Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.