beers


Передбачається, що операція з купівлі 50% акцій Lagunitas дозволить Heineken розширити свою присутність у пивній галузі США.


Нідерландський пивоварний концерн Heineken NV придбав 50% акцій у п’ятої за величиною пивоварної компанії США Lagunitas Brewing Co, говориться в повідомленні Heineken.

Фінансові умови операції не розголошуються. Передбачається, що операція дозволить Heineken розширити свою присутність у пивній галузі. Lagunitas, чиї бренди включають популярний індійський світлий ель Lagunitas IPA і ель Sumpin, є одним з найвідоміших і швидкозростаючих виробників пива в Сполучених Штатах.

Lagunitas буде як і раніше працювати на чолі зі своїм засновником і виконавчим головою Тоні Магі (Tony Magee) поряд з існуючою командою управління. Вона також продовжить працювати в якості незалежного органу. Угода підлягає звичайним умовам закриття, і очікується, що вона завершиться в четвертому кварталі 2015 року.

Компанія Lagunitas була заснована в 1993 році в Каліфорнії. Вона має загальнонаціональну присутність в Сполучених Штатах і на кількох інших ринках, включаючи Великобританію, Канаду, Швецію і Японію, пропонуючи великий потенціал для подальшого зростання за межами США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.