YouTube-Gaming


YouTube відкрив власний сервіс для потокової трансляції ігор під назвою YouTube Gaming.


На момент запуску на сервісі уже представлені сторінки 25000 ігор. Користувачі можуть підписатися або на них, або на окремі канали. YouTube Gaming сповістить їх про початок нових трансляцій. Сервіс також буде самостійно курувати добіркою запропонованих трансляцій на основі каналів з підписок або просто зазуючиь на часто переглянутих. На головній сторінці є кілька виділених трансляцій, які запускаються автоматично. Крім ефірів, на YouTube Gaming є звичайні ігрові відео з YouTube.

Сервіс працює на окремому сайті, який частково використовує принципи матеріального дизайну Google. У нього також є дизайн веб-версії, що відрізняється від YouTube, додатки для iOS і Android.

Вперше про YouTube Gaming повідомили в червні цього року. На основному сайті також деякий час працює бета-версія секції з прямими трансляціями, де можна показувати як ігри, так і прямі ефіри на інші теми. У середині 2014 року ЗМІ писали, що YouTube вів переговори про покупку ігрового сервісу Twitch. Офіційного підтвердження цієї інформації не було. У серпні того ж року Amazon купив Twitch за $970 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.