Zuk-Z1_1


Поки провідні виробники смартфонів возяться з вирішенням проблеми «більши екран – менше обрамлення», китайські стартапери знаходять футуристичне рішення даної проблеми – телефон з прозорим екраном.


На початку цього тижня китайський стартап Zuk, підтримуваний місцевим гігантом Lenovo, анонсував свій перший смартфон – Z1. Однак не встигли ЗМІ як слід обмусолити цей інфопривід, як з’явився ще один: Zuk показала робочий прототип смартфона з прозорим дисплеєм.

На наведених фото видно, що пристрій цілком собі робочий, а через його екран дійсно проглядаються елементи задньої стіни. Однак як розробникам компанії вдалося домогтися цього – невідомо. Втім, як і те, чи надійдуть коли-небудь такі смартфони в серійне виробництво і чи припадуть за смаком сучасному споживачеві.

Китайський стартап Zuk лише зазначає, що прозорий смартфон в змозі виконувати ті ж функції, які доступні стандартним гаджетам: здійснювати дзвінки, відтворювати музику, відображати фотографії та ін. На базі якої операційної системи працює даний девайс, також невідомо, однак багато ЗМІ вважають, що це Android.

Варто відзначити, що незвичайний гаджет був представлений публіці на стенді-коробці. Судячи з усього, саме всередині неї розташовується вся електроніка, тоді як назовні виведений лише прозорий екран.

Zuk-Z1_2
Zuk-Z1_3
Zuk-Z1_4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.