Crimea-Ukraine


Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 20 липня «Про стан реалізації заходів щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв’язку із тимчасовою окупацією частини території України».


Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

Контроль над виконанням рішення буде здійснюватися секретарем РНБО.

Відповідно до рішення РНБО, Кабінет Міністрів має вжити невідкладних заходів з активізації роботи з відшкодування збитків, завданих тимчасовою окупацією частини території України.

Зокрема, увести здійснення на постійній основі уточнення розміру збитків, заподіяних перешкодою реалізації державою Україна на території Автономної Республіки Крим і Севастополя права власності й майнових прав.

Разом з Національним інститутом стратегічних досліджень, іншими науково-дослідними установами – підготувати позиції України щодо захисту майнових прав і інтересів держави.

Уряд також має вжити заходів для проведення переговорів з російською стороною щодо врегулювання спору між Україною й Росією щодо тлумачення й застосування угоди між Кабінетом Міністрів і урядом Росії про заохочення й взаємний захист інвестицій.

МЗС має розпочати процедуру закупівлі юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав і інтересів України, з метою врегулювання спору між Україною й Росією щодо тлумачення й застосування зазначеної угоди.

На Міністерство юстиції покладено завдання з надання правової допомоги громадянам України, права яких, у тому числі майнові, порушено в результаті тимчасової окупації частини території.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.