Merke-Kemeron


Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон розглядає можливість призначити проведення референдуму про вихід країни з Євросоюзу в червні 2016 року, пише The Independent з посиланням на свої джерела в уряді.


Точну дату референдуму, за інформацією видання, Кемерон оголосить у жовтні в Манчестері, на конференції Консервативної партії.

Британський прем’єр переконаний, що європейські лідери бачать необхідність у реформах і хочуть, щоб Великобританія грала одну з ключових ролей в єврозоні.

Втім, назва референдуму дещо оманливим: переважна кількість британців не бажають виходу з Євросоюзу. Не бажає цього і Кемерон. Однак британський прем’єр має намір використовувати зручний момент для того, щоб продемонструвати ЄС свою незалежність і домогтися від Брюсселя ряду поступок.

“Кемерон розраховує на те, що 2016 підвищить його шанси просунути вельми обмежений пакет реформ ЄС і виділити економічні ризики, що загрожують Великобританії в разі виходу з Євросоюзу”, – пише видання.

Пакет реформ ЄС, на якому наполягає Кемерон, включає в себе, зокрема, великий ступінь автономії країн-членів, а також жорсткість міграційної політики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.