Police_Fr


18 людей евакуйовано з магазину в передмісті Парижа Вільнев-ла-Гаренн за допомогою спеціальних сил поліції та армії після того, як вони були замкнені там під час збройного пограбування, яке сталося сьогодні вранці, 13 липня, повідомляє британська The Guardian.


Поки неясно, чи знаходяться бойовики всередині будівлі чи бігли. Також з повідомлень поліції незрозуміло, чи були люди, що опинилися всередині приміщення, взяті в заручники або ж вони ховалися в складському приміщенні від бандитів. Єдине, на чому дійсно наполягають поліцейські – в інциденті не було ніякого політичного мотиву. Це було звичайне збройне пограбування.

У трансляціях місцевих телеканалів з місця події миготять кадри, на яких видно, як кілька офіцерів елітних поліцейських підрозділів в шоломах заходять в бічні двері торгового центру, в якому знаходиться захоплений магазин. За словами представників поліції, торговий центр і автодороги в довколишніх районах досі закриті для громадян.

Нагадаємо, що що близько 6:30 ранку в магазин фірмового одягу ірландської компанії Primark приблизно в 6 милях на північ від Парижа увірвалися двоє або троє озброєних чоловіків з метою пограбування. А десь через півгодини після цього один із співробітників магазина послав товаришу текстове повідомлення “Ми в заручниках у двох озброєних чоловіків”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.