yadper


Неоднозначні повідомлення надходять з Відня, де сьогодні, 10 липня, тривають переговори між Іраном і “шісткою” міжнародних посередників (США, Росія, Китай, Великобританія, Франція і Німеччина) про обмеження іранської ядерної програми в обмін на зняття з нього міжнародних санкцій.


Міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф стверджує, що переговори триватимуть щонайменше до понеділка, 13 липня, хоча спочатку виділений на них термін закінчився 30 червня. За його словами, сторонам поки не вдалося прийти до вирішення всіх питань, хоча його зустрічі з держсекретарем США та іншими представниками “шістки” були “позитивними”.

Представник Німеччини стверджує, що угоди можна було б досягти вже в найближчі дні, але “диявол ховається в дрібних деталях”. За його словами, найважчі розбіжності між сторонами вирішаться тільки в останній момент.

Я сподіваюся, що в найближчі дні ми зможемо досягти тієї точки, на якій будуть прийняті рішення по всіх найделікатніших політичних питань

Представник Великобританії заявив сьогодні, що “переговори йдуть так повільно, що це викликає розпач”. За його словами, в даний момент обговорення проходять з максимальною інтенсивністю, сторони допрацьовують останні деталі, а завтра зустрінуться, щоб подивитися, чи вдалося подолати всі перешкоди.

У суботу, 11 липня, очікується додаткова зустріч глав усіх переговорних груп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.