George-Osborne


Британські ЗМІ на всі лади обговорюють у середу, 8 липня, проект бюджету міністра фінансів Джорджа Осборна, який він представив на суд громадськості.


Як повідомляє британська газета The Daily Mail, проект передбачає зниження податків на прибуток компаній, зменшення банківського збору, а також прив’язку заробітної плати до прожиткового мінімуму.

“Британська економіка, про стан якої я сьогодні звітую, якісно сильніша, ніж п’ять років тому, – сказав Осборн в Палаті громад. – Ми ростемо швидше будь-який інший розвинутих країн, наші компанії створили 2 мільйони нових робочих місць, рівень життя істотно підвищується, наш довгостроковий економічний план працює”.

Серед іншого, Осборн сказав, що податок на прибуток підприємств буде знижено з 20% в 2015 році до 19% в 2017 році, а в 2020 році – на 18%.

Розмір мінімальної заробітної плати з прив’язкою до прожиткового мінімуму у Великобританії буде встановлений на рівні 7,2 фунта на годину (зараз він становить 6,5 фунта). До 2010 року уряд Торі розраховує підвищити мінімальну погодинну оплату до 9 фунтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.