Китайська поліція затримала п’ятьох осіб після вірусного відеозапису, на якому знятий поцес заняття сексом в роздягальні магазину одягу Uniqlo, повідомляє The Guardian з посиланням на джерело в Пекіні.


Відео, зроблене в примірювальній кімнаті пекінського філіалу відомої японської мережі одягу, розлетілося по Інтернету минулого тижня. Через неможливість викладати настільки відверті кадри на YouTube, ролик передавався в основному в різних мікроблогах типу Weibo і в мобільному чаті WeChat.

Двоє учасників злягання були заарештовані практично відразу ж, через кілька годин після публікації відео. Крім них, трохи пізніше поліція затримала ще трьох, за підозрою поліцейських, причетних до акції молодих людей. Всі затримані звинувачуються в порушенні “основних соціалістичних цінностей комуністичної партії Китаю”.


Uniqlo real sex tape uncensored (doggy Style in changing room)

За словами представників правопорядку, порнографічне відео поширилося швидше найпотужнішого вірусу. “Незважаючи на те, що молоді люди перебували в ізольованому приміщенні, вони як і раніше залишалися в громадському місці, – повідомляється з поліції Пекіна. – Така поведінка в громадських місцях недоречно і порушує всі правила громадської безпеки”.

Проте влада також вивчає версію чи не була ця сцена піар-акцією японської торгової мережі. “Можливо, все це є рекламним трюком. Такий стиль вірусної маркетингової кампанії стає все більш і більш поширеним”.

Тим часом місце зйомки і сама пекінська філія Uniqlo стали місцем паломництва китайської молоді та навіть іноземних туристів. А футболки із згадкою цього випадку вже можна знайти на інтернет-сайтах різних магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.