Ind_1


Не менш 27 паломників-індуїстів загинули в тисняві на березі річки в індійському штаті Андхра-Прадеш на півдні країни, повідомляє новинна служба BBC з посиланням на інформацію, отриману від індійської влади.


Ще близько 30 людей отримали травми.

Інцидент трапився в перший день 12-денного фестивалю Маха Пушкаралу, в якому цього року вирішили взяти участь 24 мільйони паломників, які прибули на берег священної річки Годаварі. Індуїсти вірять, що купання в річці позбавляє їх від гріхів.

“Це сталося, коли одна частина паломників виходила з річки після обмивання, а інша в нетерплячому очікуванні якнайшвидше зайти у воду встала у них на шляху”, – говорить представник місцевої поліції Срінівасан Пао.

Ind_2

За словами одного з паломників, тиснява тривала приблизно 20 хвилин. “Це було страшно, жінки і діти плакали від безпорадності. Поліцейським було потрібно більше години, щоб взяти ситуацію під контроль”.

Ind_3

Прем’єр-міністр Індії Чандрабабу Знайду вже прокоментував те, що трапилося: “Прикро, що загинули люди. Ситуація вже під контролем. Закликаю людей не панікувати і уникати переповнених людьми місць”.

Смертельні тисняви ​​під час релігійних зібрань є досить поширеним в Індії явищем. У жовтні 2013 115 осіб загинули під час стовпотворіння на індуїстському фестивалі в центральному штаті Мадхья-Прадеш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.