Windows-10


Сьогодні, 29 липня, для мільйонів користувачів по всьому світу офіційно з’явиться в продажу нова операційна система Windows 10.


Користувачі Windows 7 і Windows 8.1 зможуть оновитися до Windows 10 безкоштовно протягом року. Вчора, 28 липня, Microsoft розіслала файли через стурбованість, що їх одночасне скачування може викликати дуже велике навантаження на сервери компанії. Саме з цієї причини не всі користувачі отримають оновлення негайно.

Нова Windows 10 дозволить керувати пристроями за допомогою голосових команд і жестів. Крім того, розробники оновили браузер. Тепер користувачі зможуть робити на веб-сторінках рукописні позначки, ділитися ними з друзями і переглядати в режимі читання. А щоб простіше знаходити файли і програми, компанія вирішила повернути стартове меню “Старт”.

Захист комп’ютера заснована на біометричних сенсорах – сканер відбитків пальців, камері і сканері сітківки ока власника. За даними інтернет-магазинів, Windows 10 для покупців нових комп’ютерів або володарів більш старих версій цієї операційної системи буде коштувати від 119 до 199 доларів, залежно від версії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.