Barbados


Національний інститут статистики у Великобританії склав рейтинг найдорожчих країн для туризму, повідомляє The Independent. Аналіз вівся на підставі даних, зібраних протягом 2014-го року.


Першу сходинку цього рейтингу займає острівна держава Барбадос, розташоване на сході Карибського моря. У середньому один день перебування там обходиться туристу в 168 доларів.

За Барбадосом слідують Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ), де розміщення та туристичний сервіс не набагато дешевше – 156 доларів на добу.

Третє місце поділили між собою Чехія та Австрія. За бажання ознайомитися з визначними пам’ятками цих країн доведеться платити 142 долари на добу. Трохи дешевше туристам обходиться добове перебування в Швейцарії та Бельгії – 140 і 136 доларів відповідно.

США та Люксембург займають скромні 7-e і 8-е місце рейтингу з 134 доларами в день, на 9-й позиції Нідерланди (125 доларів), а замикає рейтинг Гонконг (120 доларів).

При складанні рейтингу враховувалася середня вартість добового проживання у готелі, а також транспортні та супутні витрати.

10-most-expensive-countries

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.