BA


Стюардеса авіакомпанії British Airways померла після польоту в Гану, де вона заразилася малярією, повідомляє британська газета Mirror.


Після проведення розслідувань обставин події з’ясувалося, що дівчина заразилася смертельною хворобою в той час, коли перебувала в столиці країни Аккрі. За словами агентів, що ведуть справу, подібний випадок вже мав місце 6 років тому, коли також одна з британських стюардес захворіла в Гані малярією.

Додається, що перші симптоми хвороби у дівчини почали проявлятися, коли вона ще перебувала в готелі з іншими членами команди. Незрозуміло, як таке могло статися, так як в British Airways перед польотами в проблемні країни роздають співробітникам компанії таблетки від можливих хвороб.

Представник авіакомпанії, прокоментувавши інцидент, сказав: “Стюардеси і пілоти наших літаків проходять інструктаж перед кожним польотом. Тим більше перед польотом у країни, в яких є шанс заразитися малярією. І ми також проводимо ретельну перевірку готелів та автомобілів перед прибуттям туди наших людей”.

Ім’я померлої стюардеси не розголошується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.