US-army1


США вживають заходів для компенсації скорочення збройних сил у Європі, що дозволило б легко провести ротацію в регіоні і зміцнити підрозділи у Східній Європі.


Про це сказав начальник штабу армії, генерал Рей Одієрно в інтерв’ю Wall Street Journal, передає «Радіо Свобода».

Одієрно заявив, що хоче розгорнути додаткові бригади з важкою технікою включно з танками та бронетранспортерами в Німеччині. Це дозволить швидко розгорнути необхідні сили в Європі в разі кризи.

У той час як техніка в Східній Європі буде регулярно використовуватися невеликими підрозділами для навчань, великі запаси важкої техніки в Німеччині можуть бути використані в разі загрози. Це дозволить бригаді з близько 3500 солдатів швидко переміщатися по Європі.

Одієрно повідомив, що також має намір призначити 4-ту піхотну дивізію в Колорадо так званою вирівнювальною регіональною силою в Європі. Це означає, що бригада, вертольоти і фахівці з логістики регулярно будуть розгортатися в Європі для проведення маневрів.

На сьогодні в армії США таке призначення має одна бригада, що базується в штаті Джорджія.

Новий план, який буде реалізований протягом найближчих двох років, дозволить більшій кількості солдатів брати участь в операціях та навчаннях у Європі. Крім того, він дозволить експертам розвідки зосередитися на загрозі з боку Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.