ANTPQ-37


Військове відомство США готове відправити владі України більш потужну радіолокаційну станцію (РЛС), призначену для “боротьби з артилерією ополченців”, повідомляє Wall Street Journal з посиланням на джерело в адміністрації Барака Обами. Для відправки радара потрібна згода Білого Дому.


Співрозмовник видання зазначив, що ЗС України “було б корисно мати більше РЛС контрбатарейної боротьби, в тому числі і більш потужних”.

Слід зазначити, що ряд експертів пояснили невдачі української армії і вдалі дії озброєних підрозділів псевдо ДНР якраз наявністю у других більш потужних засобів радіолокаційного контролю.

Нагадаємо, щона початку 2015 року адміністрація Обами виступила проти відправки летального озброєння на Україні через побоювання ескалації конфлікту в країні.

У бесіді з журналістом співрозмовник підкреслив, що РЛС не є наступальним або летальним озброєнням.

Раніше, як повідомляє РБК, США вже поставили ЗС України 20 радіолокаційних станцій, потужність яких дозволяє відстежувати траєкторію снаряду, що випускається на відстані не більше 10 км.

Wall Street Journal також повідомляє, що Україні можуть бути передані рухливі радіолокаційні системи, відомі як AN/TPQ-36 і 37 з діапазонами дальності від 24 до 50 км.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.