Project Loon


Вчора, 30 липня, було оголошено, що Шрі-Ланка стане першою країною в світі, в якій після кількох років випробувань буде запущений так званий стратосферний Інтернет від Google за програмою проекту Loon.


В рамках тестової частини глобального проекту за охопленням доступом до Інтернету всієї планети над країною буде розгорнута мережа зі спеціальних повітряних куль Loon, що забезпечують вільний і швидкий доступ у всесвітньої павутини. У разі успішної реалізації проекту “гігантського глобального інтернет-провайдера” вихід в Інтернет буде доступний практично в будь-якій точці земної кулі.

Кулі почнуть запускати вже в найближчі місяці. Кожна з них буде перебувати в повітрі близько 100 днів. Підготовку до стартового пуску Мережі команда розробників має намір закінчити до березня 2016 року.

Перші повітряні кулі Лун вже запущені в Аргентині, Бразилії, Чилі, Мексиці та Новій Зеландії. Але вони забезпечують лише точкове покриття деяких районів цих країн, даючи можливість лише деякій частині користувачів отримати вільний і швидкий доступ у “всесвітню павутину”. Шрі-Ланка стане першою державою, чию територію Google покриє своїм Інтернетом до останнього сантиметра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.