Air


Британський оператор повітряного сполучення NATS показав на відео весь повітряний трафік в п’яти лондонських аеропортах.


У ролику описують повітряні шляхи всіх рейсів, які прилітають або відлітають в один з п’яти аеропортів Лондона за добу. Для кожного аеропорту дані наведені з 00:00 годин одного дня до 00:00 години наступного дня. Всього показані п’ять аеропортів: Гатвік, Лондон-Сіті, Хітроу, Станстед і Лутон. На відео є близько 3000 рейсів.

У відео NATS акцентує увагу на щільність повітряних потоків над Лондоном і необхідності розширення існуючих аеропортів. Уряд Лондона розглядає варіанти реконструкції аеропортів Гатвік і Хітроу. Вони повинні виключити черги і затримки рейсів. Поки що жоден з проектів не затвердили. Влада районів біля аеропортів побоюються, що реконструкція погіршить екологічну ситуацію.

NATS консультує урядову комісію з цього питання останні два роки. Також оператор запропонував кілька рішень, які знизять затримки в поточній ситуації. Це спільна робота декількох служб для скорочення черг, зліт і посадка із зустрічним вітром (так літаки зможуть триматися ближче один до одного) і використання великих даних при складанні розкладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.