rocket


Інформаційне агентство Yonhap з посиланням на спецслужби Південної Кореї повідомляє, що в сусідній КНДР завершено будівництво нової 67-метрової стартової платформи для запуску ракет дальнього радіусу дії.


Південнокорейські військові заявили, що, за їхніми припущеннями, споруда нового стартового майданчика свідчить про підготовку КНДР до запуску балістичної ракети. На їхню думку, модернізований полігон Dongchang-ri, розгорнутий недалеко від китайського кордону, дасть КНДР можливість запускати ракети, у двічі більший за розмір 30-метрової Unha-3, використаної у 2012 році для виведення на орбіту північнокорейського супутника.

“Ми вважаємо, що лідер КНДР Кім Чен Ин наказав запустити супутник з нагоди 70-річчя з дня заснування Трудової партії Китаю 10 жовтня”, – наводить південнокорейська газета слова осби, що побажала залишитися невідомою.

За рішеннями Ради Безпеки ООН запуски балістичних ракет заборонені для КНДР у зв’язку з відмовою цієї країни припинити ядерні розробки, що ведуться в країні. Проте Пхеньян порушує заборону, наполягаючи на своєму праві використовувати технологію для наукових цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.