Terrafugia-TF-X_1


Інженери компанії Terrafugia вже довгі роки плекають думку про створення нового виду транспорту, який зробить наше життя простіше. Днями компанія представила концепт безпілотного літаючого авто майбутнього TF-X.


Нагадаємо, не тат давно їм навіть вдалося створити цілком собі робочий прототип літаючого авто, проте моделі Terrafugia Transition так і не судилося вступити в серійне виробництво.

З 2013 року Terrafugia веде роботи над створенням нової моделі літаючого автотранспорту – TF-X. Тепер всі бажаючі можуть насолодитися тим, як американська компанія уявляє собі транспорт майбутнього.

Terrafugia-TF-X_2

За задумом розробників, TF-X буде оснащений складними крилами з двома гвинтами, які дозволять апарату вертикально злітати і сідати, а також заднім канальним гвинтом для горизонтального розгону. Більш того, виробники стверджує, що футуристичний автотранспорт буде оснащений двигуном потужністю 300 кінських сил і зможе розвивати швидкість до 322 км/год. У салоні такого автомобіля зможуть вміститися 4 людини.

Terrafugia-TF-X_3

До негативних моментів можна віднести лише те, що на розробку літаючого авто компанії Terrafugia знадобиться 8-12 років.

Terrafugia-TF-X_4

Terrafugia-TF-X_5

Джерело NakedScience

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.