Greek-paradise-plot-Nafsika-Island


Експерти світового фінансового ринку, проаналізувавши ситуацію в грецькій економіці та плани виведення країни з кризи, прийшовши до однозначного рішення: Греції доведеться протягом найближчих декількох років зайнятися розпродажем своїх островів, пише Daily Mail.


Британський агент з нерухомості Найт Френк підрахував, що з майже півтори тисячі островів, що належать грецькому уряду, тільки 10 відсотків перебувають у приватному володінні. Решта острова не мають жодного власника і цілком можуть бути виставлені на продаж.

Правда, велика кількість острівної території є практично недоступною для людини або просто непрактична в обслуговуванні, але зате і вартість деяких островів складає всього близько 3 мільйонів євро, що менше, ніж, скажімо, ціна будинку в престижному районі Лондона.

За словами Френка, грецькі острови, швидше за все, в найближчому майбутньому викличуть чималий інтерес з боку іноземних інвесторів. Тим більше що близько 20 островів вже були виставлені на продаж ще в минулому році.

Інтернет-портал Private Islands Online представляє покупцеві безліч островів, виставлених в даний час на продаж. Серед них є й грецькі. Наприклад, острів Lihnari Peninsula площею 95 дунамів, з розташованими на ньому оливкових гаїв і прісним джерелом – всього за 3 мільйони євро.

Lihnari-Peninsula

Або 47-дунамний острів Kythnos з уже готовими дорогами і 20 побудованими мальовничими віллами за 4 мільйони євро.

Kythnos

До речі, існує ще одна важлива деталь: навіть після продажу островів Греція може стягувати з нових власників податок на майно. Це значно знижує їх ринкову вартість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.